Volkan Kemal Ergenekon Facebook ProfilCinler Alemi - Metafizik Araştırmalar Merkezi - Volkan Kemal Ergenekon@CinlerAlemiVolkan Kemal Ergenekon Google Plus +Kamu Emekcileri . Org Volkan Kemal ERGENEKON


    CİNLERDEN NASIL KORUNABİLİRİZ?

     AYDA BİR DEFA EVDE YAPILACAK İŞLEMLER

   1. Siyah saplı ekmek bıçağının sivri ucuyla evimizdeki tüm kapı ve pencere pervazlarını “AYETEL KÜRSİ” okuyarak daire içerisine alıyoruz. (Her kapı ve pervaza 1 defa okuyoruz)

   2. İçi temizlenmiş boş camsil şişesinin yarısını elma sirke, yarısını musluk suyu ile dolduruyoruz. “AYETEL KÜRSİ” ile daire içine aldığımız bu kapı ve pencereleri sirkeli suyla spreyliyoruz. Evdeki halılarımıza da gelişi güzel sıkıyoruz. Kalanını da tüm lavabo, banyo ve tuvalet deliklerine uyguluyoruz. 

   3. Bir avuç üzerlik tohumunu tavaya koyuyoruz. Tavayı 5 dakika ateşe tutuyoruz. Dumanını tuvalet ve banyo dahil bütün odalarda gezdiriyoruz.

   4. Bir kaşık toz şeker ile bir kaşık şapı karıştırıp tavada 3 dakika ateşe tutuyoruz. Dumanını bütün odalarda gezdiriyoruz.

   5. Tuvalet ve banyo hariç bütün odalara 7 şer tane “AYETEL KÜRSİ” okuyup üflüyoruz.

     RIZIK İÇİN YAPILACAK İŞLEMLER

   1. İş yerimizde, mümkün değilse, evimizde sela ile cuma ezanı arasında “yedi dükkân süprüntüsü” ile tütsü yapıp Amene’r-Rasulü’yü toplam 33 defa okuyup üflüyoruz.  

   2. Her gün sabah ve akşam birer defa karınca duasını okuyoruz.  

   3. Her gün 100 defa “Ya Rezzak” (rızık veren - rızık verenlerin en hayırlısı) çekiyoruz.

   4. Her gün toplum içine çıkmadan önce 6 tarafımıza besmele ve “ha-mim” diyerek üflüyoruz. Yedinciyi içimize çekiyoruz. Her işimize besmele ile başlıyoruz. 

  
5. Mümkünse her gün bir defa “Vakıa suresi” ve “Mülk suresini” okuyoruz.

   6. Rızkın en büyük düşmanının içki ve zina olduğunu unutmuyoruz.

     BÜYÜ, NAZAR VE CİNLERE KARŞI YAPILACAK İŞLEMLER

   1. Bir masamızın üstüne bir bidon içme suyu, bir kova yıkanma suyu, bir kilo tozşeker ve tuz, iki fanilamızı, yatak çarşafı ve yastık kılıflarımızı koyuyoruz.  

   2. Dosyada bulunan(Dosyaya ulaşmak için Tıklayın) 3. ve 4. Sayfalardaki tüm ayet ve duaları bu malzemelerin üstüne teker teker okuyup üflüyoruz.

   3. İçme suyunu, tozşeker ve tuzu bitene kadar ailece kullanıyoruz. Yıkanma suyuyla da genişçe bir leğenin içerisinde baştan aşağıya gusül abdesti alıyoruz. Leğende biriken suyu, varsa evimizde saksının içine, yoksa bahçeye, buda mümkün değilse balkon giderinden tahliye ediyoruz. (Çünkü okunmuş su olduğu için kanalizasyona kaçmaması gerekiyor.) Bu işlemi ayda bir tekrar ediyoruz.

   Öncelikle yukarıda bahsedilen evde yapılacak işlemleri harfiyen uyguluyoruz.

  
4. Göğüz hizasına kadar denize giriyoruz. Nefesimizi tutup bütün vücudumuzu tamamen denizin içine sokuyoruz. Son nefesimizde çıkıyoruz. 1 Dakika dinleniyoruz. Tekrar suya dalıyoruz. Yine son nefesimize kadar suyun altında bekleyip çıkıyoruz. Bu işlemi 10 defa tekrarlıyoruz.

   5. Mümkünse hacamat yaptırılırsa, bu konularda çok faydası vardır.

Yukarıdaki işlemler, cinlerden korunmak için büyük öneme sahiptir. Bedenimiz ve ortak yaşam alanlarımızda nazar, büyü ve cinlerden korunmak için yukarıdaki işlemleri sırası ile tatbik etmek hem size, hem ortak alanlarınızda bulunan diğer bireylere olumlu yönde etkisi birçok defa tecrübe edilmiştir...